Rezultate 2016

Rezultate 2016 - NoMad Merida CST
Rezultate 2016
Data
Concurs
Localitate
Nume
Categorie
Loc
Open
24.09
Satu Mare
Robert Dobai Joltvinschi
M 18-29
1
1
24.09
Satu Mare
Miron Elisei
M 30-39
1
2
24.09
Satu Mare
Sergiu Bălăucă
M 18-29
2
3
17.09
Cluj-Napoca
Robert Dobai Joltvinschi
M Elite
1
1
17.09
Cluj-Napoca
Árpád Kelemen
M Elite
3
3
17.09
Cluj-Napoca
Suzanne Hilbert
F Elite
3
3
17.09
Cluj-Napoca
Doina Țiței
F 30-39
1
2
17.09
Cluj-Napoca
Salome Bondor
F 19-29
1
4
17.09
Cluj-Napoca
Valentin Roșoagă
M Elite
1
 
17.09
Cluj-Napoca
Elisei Miron
M Elite
2
 
17.09
Cluj-Napoca
Sergiu Bălăucă
M 18-29
3
 
17.09
Cluj-Napoca
Marian Marin
M 30-39
3
 
17.09
Cluj-Napoca
Salome Bondor
F 19-29
2
 
10.09
Alba-Iulia
Elisei Miron
M 19-34 (plus17) lung
1
2
10.09
Alba-Iulia
Sergiu Bălăucă
M 19-34 (plus17) lung
3
4
03.09
București
Cristian George Stan
M 18-29
2
4
03.09
București
Cristian George Stan
M 18-29
1
4
03.09
București
Mihai Ion
M 18-29
2
6
28.08
Matrafured
Elisei Miron
M 30-39 tr. lung
1
 
27.08
Ialoveni, MD
Cristian George Stan
M 18-29 tr. lung
2
2
27.08
Ialoveni, MD
Dan Leahu
M 30-39 tr. lung
2
13
27.08
Ialoveni, MD
Doina Țiței
F Open tr. lung
3
19
27.08
Ialoveni, MD
Daniel Sărdan
M 30-39 tr. scurt
2
4
27.08
Râmnicu Vâlcea
Paul Puiu
M 40+ tr. lung
2
13
27.08
Râmnicu Vâlcea
Mihai Ion
M 18-29 tr. scurt
2
3
20.08
Saschiz
Valentin Roșoagă
Elite
3
3
20.08
Saschiz
Árpád Kelemen
Elite
4
4
20.08
Saschiz
Elisei Miron
Elite
5
5
20.08
Saschiz
Timotei Păcurar
M 18-29 tr. lung
1
6
20.08
Saschiz
Cristian George Stan
M 18-29 tr. lung
2
7
20.08
Saschiz
Suzanne Hilbert
F Open tr. lung
1
38
20.08
Saschiz
Doina Țiței
F Open tr. lung
2
43
20.08
Saschiz
Emese Fodor
F Open tr. lung
3
44
20.08
Saschiz
Mihai Ion
M 18-29 tr. scurt
1
3
20.08
Saschiz
Adriela Morar
F Open tr. scurt
2
74
20.08
Mediaș
Paul Puiu
40+ (304km, 8260m)
2
2
14.08
Malaia
Teodor Cosmin
M 30-39 tr. lung
2
4
07.08
Chișinău, MD
Dan Leahu
Ștafetă MMB
2
07.08
Eger, HU
Robert Dobai Joltvinschi
M Elite tr. lung
3
3
07.08
Eger, HU
Miron Elisei
M 30-39 tr. mediu
1
3
04.08
Valea Ierii
Robert Dobai Joltvinschi
M 19-29 tr. lung
1
1
04.08
Valea Ierii
Elisei Miron
M 30-39 tr. lung
1
4
31.07
Betfia
Salome Bondor
F Open
2
2
31.07
Poiana Brașov
Árpád Kelemen
M Elite
1
1
24.07
Păltiniș
Árpád Kelemen
M Elite
3
3
24.07
Păltiniș
Elisei Miron
M Elite tr. scurt
1
3
24.07
Păltiniș
Sergiu Bălăucă
M 18-29 tr. lung
3
10
24.07
Păltiniș
Suzanne Hilbert
F Open
1
1
24.07
Păltiniș
Salome Bondor
F Open tr. scurt
3
3
23.07
Păltiniș
George Cristian Stan
M 19-29
4
7
23.07
Păltiniș
George Cristian Stan
M 19-29
1
10
23.07
Păltiniș
Suzanne Hilbert
F Open
1
1
23.07
Păltiniș
Salome Bondor
F Open
3
3
16.07
Deva
Suzanne Hilbert
F 19-29 amatori
1
1
10.07
Răcătău
Miron Elisei
M Elite
2
5
10.07
Răcătău
Sergiu Bălăucă
M 18-29 tr. lung
2
4
10.07
Răcătău
Salome Bondor
F Open tr. lung
2
2
08.07
Păltiniș
Salome Bondor
F Open offroad
2
2
02.07
Vatra Dornei
Árpád Kelemen
M Elite
1
1
02.07
Baia Mare
Robert Dobai Joltvinschi
M 18-29 tr. lung
1
1
02.07
Baia Mare
Miron Elisei
M 30-39 tr. lung
3
 
02.07
Baia Mare
Sergiu Bălăucă
M 18-29 tr. lung
2
2
02.07
Baia Mare
Suzanne Hilbert
F 19-29 tr. lung
1
1
02.07
Baia Mare
Salonme Bondor
F 19-29 tr. scurt
1
1
02.07
Baia Mare
Iulia Crișan
F 30-39 tr. scurt
1
 
26.06
Moneasa
Salome Bondor
F 18-29 tr. scurt
1
1
25.06
Căpățâneni
Árpád Kelemen
M Elite
1
1
25.06
Căpățâneni
Mihai Ion
M 19-29 tr. lung
3
5
25.06
Căpățâneni
George Cristian Stan
M 19-29 tr. mediu
1
1
25.06
Căpățâneni
Paul Puiu
M 40-49 tr. mediu
1
3
25.06
Căpățâneni
Dan Leahu
M 30-39 tr. mediu
3
7
25.06
Căpățâneni
Doina Țiței
F 30-39 tr. mediu
1
20
25.06
Deva
Suzanne Hilbert
F 19-29
2
2
24.06
Deva
Timotei Păcurar
M 20-29
1
1
24.06
Deva
Suzanne Hilbert
F 19-29
1
1
17-20.06
Căile Grădiștei
Á. Kelemen, T. Păcurar
Echipe masculin
1
1
17-20.06
Căile Grădiștei
Emese Fodor
Echipe mixt
2
2
19.06
Iași
Salome Bondor
F Open
3
 
12.06
Azuga
George Cristian Stan
M 20-29 tr. lung
1
1
12.06
Azuga
Dan Leahu
M 30-39 tr. mediu
2
4
05.06
Brașov
Árpád Kelemen
M Elite
3
3
05.06
Brașov
Timotei Păcurar
M 18-29
2
05.06
Brașov
Suzanne Hilbert
F Open
2
04.06
2 Mai
George Cristian Stan
Ștafetă Mixt
1
04.06
2 Mai
Dan Leahu
Ștafetă Masculin
3
28.05
Dealu Botii
Salome Bondor
F Open tr. lung
2
2
14.05
Urlați
Marian Marin
M 30-39
1
14
08.05
București
Timotei Păcurar
M 20-29
1
11
08.05
București
Marian Marin
M 30-39
1
18
24.04
Cluj-Napoca
Timotei Păcurar
M 18-29
1
1
24.04
Cluj-Napoca
Salome Bondor
F 19-29
4
4
23.04
Cluj-Napoca
Timotei Păcurar
M 18-29
2
4
23.04
Târgu Mureș
Salome Bondor
F 25-29
3
8
17.04
Oradea
Timotei Păcurar
M 18-29 tr. lung
3
7
17.04
Oradea
Suzanne Hilbert
F Open
2
10.04
Avrig
Árpád Kelemen
M Elite
5
10.04
Avrig
Timotei Păcurar
M 18-29
2
11
10.04
Avrig
George Cristian Stan
M 20-29
5
17
10.04
Avrig
Marian Marin
M 30-39
3
 
10.04
Avrig
Salome Bondor
F Open
3
3
10.04
Avrig
Doina Țiței
F Open
5
02.04
Galați
George Cristian Stan
M 18-29
1
1
20.03
Oradea
Timotei Păcurar
M Elite
1
1
03.04
Micăsasa
Timotei Păcurar
M Open 43km
1
03.04
Micăsasa
Suzanne Hilbert
F Open
2
2
20.03
Oradea
Timotei Păcurar
M Elite
1
1
20.03
Oradea
Sergiu Bălăucă
M Elite
2
2
13.03
Zalău
Sergiu Bălăucă
M 18-29 tr. lung
3
3