Rezultate 2015

Rezultate 2015 - NoMad Merida CST
Rezultate 2015
Data
Concurs
Localitate
Nume
Categorie
Loc
Open
15.11
Veszprem, Ungaria
Timotei Păcurar
M Amatori Open
1
1
14.11
Veszprem, Ungaria
Timotei Păcurar
Echipe
1
17.10
București
Árpád Kelemen
M Elite
3
3
17.10
București
George Cristian Stan
M 19-29
1
9
17.10
București
Emese Fodor
F Open
3
52
03.10
Pucioasa
Timotei Păcurar
M 18-29
1
6
03.10
Pucioasa
George Cristian Stan
M 18-29
2
8
03.10
Pucioasa
Marian Marin
M 30-39
2
13
03.10
Pucioasa
Suzanne Hilbert
F Open Amatori
1
2
03.10
Pucioasa
Doina Țiței
F Open Amatori
3
4
27.09
Târgoviște
George Cristian Stan
M Elite Open
2
2
27.09
Târgoviște
Dan Leahu
M 30-39
1
5
27.09
Iași
Timotei Păcurar
M 18-29
1
3
20.09
Moara Vlăsiei (Ilfov)
Timotei Păcurar
M 18-29
2
9
20.09
Moara Vlăsiei (Ilfov)
Doina Țiței
F 19-35
3
4
19-20.09
Slatina-Timiș
Suzanne Hilbert
F Open
1
19.09
Balotești (Ilfov)
Timotei Păcurar
M 18-29
1
2
19.09
Balotești (Ilfov)
Marian Marin
M 30-39
1
3
13.09
Cluj-Napoca
Robert Dobai Joltvinschi
M Elite tr. lung
1
1
13.09
Cluj-Napoca
Timotei Păcurar
M 18-29 tr. lung
1
5
13.09
Cluj-Napoca
Suzanne Hilbert
F 18+ tr. lung
1
05.09
Satu Mare
Elisei Miron
M 30-39
1
1
05.09
Deva
Robert Dobai Joltvinschi
M 26-35
2
3
05.09
Deva
Timotei Păcurar
M 18-25 tr. scurt
1
3
05.09
Câmpina
Ionuț Sdrăilă
Elite
5
05.09
Câmpina
Doina Țiței
F 30-39 tr. lung
1
2
05.09
Câmpina
Marian Marin
M 30-39 tr. lung
4
5
30.08
Târnăveni
Timotei Păcurar
M 19-29 tr. lung
1
4
29.08
Moroieni
Ionuț Sdrăilă
M Elite
1
29.08
Moroieni
George Cristian Stan
M Elite
2
23.08
Sibiu
Robert Dobai Joltvinschi
M Elite tr. lung
3
23.08
Sibiu
Ionuț Sdrăilă
M Elite tr. scurt
3
23.08
Sibiu
Timotei Păcurar
M 19-29 tr. scurt
1
9
23.08
Sibiu
George Cristian Stan
M 19-29 tr. lung
2
8
23.08
Sibiu
Suzanne Hilbert
F Open
2
23.08
Sibiu
Doina Țiței
F Open
3
16.08
Orăștie
Timotei Păcurar
M 18-29
2
2
15.08
Simeria
Timotei Păcurar
M 18-35
1
1
15.08
Colibița
Elisei Miron
M 19-35 maraton
2
5
09.08
Miercurea Ciuc
Robert Dobai Joltvinschi
M Elite
1
1
09.08
Miercurea Ciuc
Timotei Păcurar
M 18-29
3
16
09.08
Miercurea Ciuc
Suzanne Hilbert
F Open
3
08.08
Criț
Robert Dobai Joltvinschi
M Elite
1
08.08
Criț
Suzanne Hilbert
F Open
2
27
08.08
Criț
Doina Țiței
F Open
3
52
08.08
Criț
Marian Marin
M 30-39
2
6
08.08
Criț
Timotei Păcurar
M 18-29
1
7
01.08
Sinaia
George Cristian Stan
Elite
3
25.07
Lacul Vidraru
Emese Fodor
F Open
1
18.07
Păltiniș
Árpád Kelemen
M Elite
3
3
18.07
Păltiniș
Ionuț Sdrăilă
M Elite U23
1
4
18.07
Păltiniș
George Cristian Stan
M 18-29
2
2
18.07
Păltiniș
Timotei Păcurar
M 18-29
3
5
18.07
Păltiniș
Marian Marin
M 30-39
2
7
18.07
Păltiniș
Doina Țiței
F Open
3
12.07
Păltiniș
Robert Dobai Joltvinschi
M Elite
1
12.07
Păltiniș
Árpád Kelemen
M Elite
3
11.07
Păltiniș
Suzanne Hilbert
F Open
2
11.07
Păltiniș
Timotei Păcurar
M 18-29
1
4
11.07
Păltiniș
Andrei Ianos
M 30-39
2
6
11.07
Păltiniș
George Cristian Stan
M 19-29
3
7
04.07
Baia Mare
Robert Dobai Joltvinschi
M Elite, 70km
1
04.07
Baia Mare
Árpád Kelemen
M Elite, 70km
3
04.07
Baia Mare
George Cristian Stan
M 19-29, 70km
2
2
03.07
Păltiniș
Andrei Ianos
Open
1
03.07
Păltiniș
Timotei Păcurar
Open
2
28.06
Miercurea Ciuc
Ionuț Sdrăilă
U23
3
28.06
Miercurea Ciuc
Ionuț Sdrăilă
U23
2
28.06
Sibiu
Timotei Păcurar
M 19-29
1
1
27.06
Vatra Dornei
Árpád Kelemen
M Elite
2
27.06
Vatra Dornei
Timotei Păcurar
M 19-29
1
2
21.06
Sărata-Monteoru
Marian Marin
M 30-39 maraton
1
4
21.06
Sărata-Monteoru
George Cristian Stan
M 19-29
3
3
21.06
Sărata-Monteoru
Doina Țiței
F Open semimaraton
1
20.06
Mogoșoaia
Emese Fodor
F 35-39 tr. lung
2
4
14.06
Cluj-Napoca
Timotei Păcurar
M 19-29 amatori
1
2
13.06
Urlați
George Cristian Stan
M 18-29 tr. lung
2
2
11.06
Challenge Aubevoye
Gaillon, Franța
Marian Marin
Open M
2
07.06
Brașov
Árpád Kelemen
Elite M
3
3
07.06
Brașov
Timotei Păcurar
M 14-29 Maraton
1
7
07.06
Brașov
George Cristian Stan
M 14-29 Maraton
2
8
01.06
Zărnești
Ionuț Sdrăilă
Elite
2
31.05
Avrig
Timotei Păcurar
M 19-29
2
5
31.05
Szilvásvárad, Ungaria
Robert Dobai Joltvinschi
M 20-29 tr. mediu
2
2
30.05
2 Mai
Doina Țiței
Ștafetă Feminin
1
30.05
2 Mai
Daniel Sărdan
Ștafetă Masculin
2
30.05
2 Mai
Marian Marin
Ștafetă Masculin
3
30.05
2 Mai
George Cristian Stan
Ștafetă Mixt
3
24.05
Călimănești, Vâlcea
George Cristian Stan
M 19-29 tr. lung
3
3
23.05
Comana
George Cristian Stan
M 19-29
1
1
23.05
Cristian, Brașov
Ionuț Sdrăilă
M 18-29 Avansați
2
5
23.05
Cristian, Brașov
Árpád Kelemen
M Elite
2
23.05
Orașu Nou, Satu Mare
Robert Dobai Joltvinschi
M Seniori
1
1
16.05
Târgu Ocna
Marcian Enache-Poti
M 30-39
3
12
16.05
Târgu Ocna
Emese Fodor
Elite Open F
1
10.05
București
Timotei Păcurar
M 20-29
1
8
10.05
București
Marian Marin
M 30-39
2
23
03.05
Tomești, Timiș
Árpád Kelemen
M Elite
1
26.04
Cluj-Napoca
Timotei Păcurar
M 19-29 tr. lung
1
3
26.04
Topoloveni, Argeș
Ionuț Sdrăilă
M 19-29
2
3
26.04
Topoloveni, Argeș
George Cristian Stan
M 19-29
2
4
25.04
Corbu, Constanța
George Cristian Stan
M 19-29
2
5
19.04
Oradea
Elisei Miron
M 30-39 Maraton
3
7
19.04
Oradea
Timotei Păcurar
M 19-29 Maraton
2
3
04.04
Galați
Árpád Kelemen
M 30-39 Avansați
1
3
29.03
București
Doina Țiței
Ștafetă Feminin
1
29.03
București
George Cristian Stan
M 25-29
2
6
22.02
Salina Slănic, Prahova
Doina Țiței
F Open
1
22.02
Salina Slănic, Prahova
Árpád Kelemen
M 30-39
1
2