Rezultate 2014

Rezultate 2014 - NoMad Merida CST
Rezultate 2014
Data
Concurs
Localitate
Nume
Categorie
Loc
Open
22.02
Izvorani
Daniel Sărdan
Ștafetă Masculin
1
05.04
Galați
Árpád Kelemen
M 30-39 traseu lung
1
2
05.04
Galați
Marian Marin
M 30-39 traseu scurt
1
2
12.04
Arad
Alexandra Lazăr
F 16-29
1
1
13.04
Oradea
Robert Dobai Joltvinschi
M 19-29 maraton
1
3
13.04
Oradea
Alexandra Lazăr
F maraton
2
27.04
Cluj-Napoca
Robert Dobai Joltvinschi
Elite 70km
1
27.04
Cluj-Napoca
Alexandra Lazăr
F Open 70km
1
27.04
Cluj-Napoca
Zsuzsa Gyurka
F Open 70km
3
27.04
Cluj-Napoca
Árpád Kelemen
Elite 70km
4
11.05
București
Árpád Kelemen
Ciclocros
3
33
11.05
București
Alexandra Lazăr
F Open
3
11.05
București
Zsuzsa Gyurka
F Open
4
17.05
Baia Mare
Árpád Kelemen
M 30+
2
3
17.05
Baia Mare
Robert Dobai Joltvinschi
M 19-29
1
1
18.05
Oradea
Árpád Kelemen
Open traseu lung
1
18.05
Călimănești
Paul Puiu
M 40+ traseu scurt
1
6
18.05
Buzău
Marian Marin
M 30-39 AM tr. lung
1
3
18.05
Buzău
Silvia Dinu
F 30+
1
2
24.05
Cristian
Árpád Kelemen
M 30-39 AV
1
2
25.05
Szilvásvárad, Ungaria
Robert Dobai Joltvinschi
M 19-29 traseu mediu
1
2
31.05
Bicaz
Zsuzsa Gyurka
F 14-19 ani
1
31.05
Mogoșoaia
Dan Leahu
Ștafetă Mixt, tr. lung
2
01.06
Târgu Mureș
Zsuzsa Gyurka
F 16-18 ani 30km
1
05-08.06
Piatra Craiului – Bucegi
Á. Kelemen, R. Dobai
Echipă Masculin
1
07.06
2 Mai
Doina Țiței
Ștafetă Feminin
1
07.06
2 Mai
Valentin Zincenco
Ștafetă Mixt
1
07.06
2 Mai
Daniel Sărdan
Ștafetă Masculin
2
07.06
2 Mai
Marian Marin
Ștafetă Masculin
3
14.06
București
Marian Marin
Echipă Masculin
1
1
15.06
Brașov
Ionuț Sdrăilă
Elite traseu scurt
3
15.06
Brașov
Robert Dobai Joltvinschi
Elite traseu lung
4
21.06
Lacul Vidraru
Marian Marin
M 30-39 maraton
1
2
21.06
Lacul Vidraru
Doina Țiței
F 30-39 semimaraton
1
2
21.06
Lacul Vidraru
Silvia Dinu
F 30-39 semimaraton
2
3
21.06
Lacul Vidraru
Paul Puiu
M 40+ semimaraton
3
9
21.06
Lacul Vidraru
Árpád Kelemen
Elite maraton
4
22.06
Târgu Ocna
Árpád Kelemen
M 30-39
2
2
27.06
Camp. Național de Contratimp
Boldești-Scăieni
Zsuzsa Gyurka
F
1
05.07
Baia Mare
Robert Dobai Joltvinschi
M 19-29 tr. mediu
1
1
06.07
Azuga
Robert Mircea Gustav
M 40+ tr. lung
1
9
06.07
Azuga
Marian Marin
M 30-39 tr. lung
3
15
06.07
Azuga
Zsuzsa Gyurka
F 14-18 tr. mediu
1
1
06.07
Azuga
Doina Țiței
F 30-39 tr. mediu
1
2
06.07
Azuga
Nicoleta Silvia Dinu
F 30-39 tr. mediu
3
5
06.07
Azuga
Adriela Morar
F Open tr. scurt
1
12.07
Păltiniș
Alexandra Lazăr
Elite F
1
12.07
Păltiniș
Zsuzsa Gyurka
Junioare
1
12.07
Păltiniș
Ionuț Sdrăilă
U23
3
26.07
Viscri
Árpád Kelemen
Elite Open
4
26.07
Viscri
Robert Mircea Gustav
M 40+
2
11
26.07
Viscri
Marian Marin
M 30-39
1
14
26.07
Viscri
Zsuzsa Gyurka
F Open
1
26.07
Viscri
Doina Țiței
F Open
2
26.07
Viscri
Silvia Dinu
F Open
3
02.08
Bucșani
Daniel Sărdan
M 30-39 tr. mediu
1
1
02.08
Bucșani
Doina Țiței
F 30-39 tr. mediu
1
1
02.08
Bucșani
Adriela Morar
F 18-29 tr. scurt
3
03.08
Miercurea Ciuc
Árpád Kelemen
M Elite maraton
3
03.08
Miercurea Ciuc
Robert Mircea Gustav
M 40+ maraton
3
4
03.08
Miercurea Ciuc
Daniel Sărdan
M 30-39 maraton
1
5
03.08
Miercurea Ciuc
Doina Țiței
F 30-39 semimaraton
3
5
10.08
București
Doina Țiței
F 30+
2
17.08
Sibiu
Robert Mircea Gustav
M 40+ tr. lung
3
6
17.08
Sibiu
Ionuț Sdrăilă
M Elite tr. scurt
2
17.08
Sibiu
Robert Dobai Joltvinschi
M Elite tr. scurt
3
17.08
Sibiu
Doina Țiței
F 14+ tr. scurt
4
23.08
Zalău
Robert Dobai Joltvinschi
Race M 19-29
2
31.08
Mátrafüred, Ungaria
Árpád Kelemen
M 30-39
1
1
31.08
Mátrafüred, Ungaria
Robert Dobai Joltvinschi
M 19-29
1
2
06.09
Câmpina
Ionuț Sdrăilă
Elite
3
06.09
Câmpina
Daniel Sărdan
M 30-39 tr. lung
3
7
06.09
Câmpina
Doina Țiței
F 30-39 tr. lung
1
1
14.09
Pucioasa
Marian Marin
M 30-39 tr. lung
1
2
14.09
Pucioasa
Doina Țiței
F 30-39 tr. scurt
1
1
14.09
Pucioasa
Daniel Sărdan
M 30-39 tr. scurt
2
14.09
Brașov
Árpád Kelemen
Elite 14+
3
21.09
Gilău
Ionuț Sdrăilă
Elite U23, 80km
1
21.09
Gilău
Marian Marin
M 30-39, 80km
3
21.09
Gilău
Doina Țiței
F 30-39, 50km
2
3
05.10
Deva
Robert Dobai Joltvinschi
Race 60km
1
1
12.10
Șugaș Băi
Paul Puiu
M 30km 40+
1
7
18.10
București
Marian Marin
M 30-39
3
7
09.11
Tomești
Tymy Păcurar
M 18-35
1
1
23.11
Zărnești
Tymy Păcurar
M 19-39 ciclocros
1