Rezultate 2011

Rezultate 2011
Data
Concurs
Localitate
Nume
Categorie
Loc
09.04
Gârboavele XC
Galați
Doina Țiței
F 40km
1
01.05
Gepida MTB Marathon
Târgu Mureș
Emese Fodor
F Open 60km
1
08.05
Prima Evadare
București
Patricia Plumbota
F Open
5
08.05
Prima Evadare
București
Emese Fodor
F Open
3
21.05
Lord of the Rings XCO
Bran
Doina Țiței
F
3
21.05
Lord of the Rings XCO
Bran
Patricia Plumbota
F
1
21.05
Lord of the Rings XCO
Bran
Daniel Sărdan
M
3
11.06
Comana XC
Comana
Cosmin Ditomozu
M 19-29 20km
1
05.06
Maratonul Saint George
Sfântu Gheorghe
Emese Fodor
F Open
1
11.06
Triatlon Fără Asfalt
2 Mai
Doina Țiței
Ștafetă Feminin
1
11.06
Triatlon Fără Asfalt
2 Mai
Daniel Sărdan
Ștafetă Masculin
1
11.06
Maratonul Medieval Mediaș
Mediaș
Emese Fodor
F Open 80km
1
10.07
Maraton MTB Surmont Challenge
Azuga
Daniel Sărdan
M 30-39 traseu mediu
1
10.07
Maraton MTB Surmont Challenge
Azuga
Doina Țiței
F 20-29 traseu mediu
3
10.07
Maraton MTB Surmont Challenge
Azuga
Emese Fodor
F
2
10.07
Maraton MTB Surmont Challenge
Azuga
Patricia Plumbota
F 19-29 traseu mediu
2
07.08
Maratonul Bucegilor
Padina
Daniel Rșou
M
3
07.08
Banat Mountainbike Marathon
Gărâna
Doina Țiței
F 30km
3
07.08
Banat Mountainbike Marathon
Gărâna
Emese Fodor
F 50km
3
21.08
Geiger MTB Challenge
Sibiu
Emese Fodor
F 80km
1
03.09
Triathlon Challenge
Mamaia
Daniel Sărdan
Ștafetă Masculin
3
03.09
Predeal MTB Trophy
Predeal
Alexandru Stancu
M traseu scurt
3
03.09
Predeal MTB Trophy
Predeal
Doina Țiței
F traseu lung
2
11.09
Maraton MTB Tușnad
Tușnad
Doina Țiței
F traseu lung
2
11.09
Maraton MTB Tușnad
Tușnad
Emese Fodor
F traseu lung
1
18.09
Duatlon Cetatea Brașovului
Brașov
Patricia Plumbota
F
1
18.09
Shumen Velomaraton
Bulgaria
Doina Țiței
F
2
25.09
Maros Bike Marathon UCI C3
Cluj-Napoca
Emese Fodor
F 80km
1
25.09
Maros Bike Marathon UCI C3
Cluj-Napoca
Cosmin Ditomozu
M 80km
3
01.10
Ivo Volgye MTB Maraton
Izvoare
Emese Fodor
F Open 44km
1
02.10
Vâlcea Bike Fest
Râmnicu Vâlcea
Ștefan Ionuț Anghelache
M traseu scurt
1
02.10
Vâlcea Bike Fest
Râmnicu Vâlcea
Doina Țiței
F traseu lung
1
08.10
Alpinsport Marathon
Sfântu Gheorghe
Ștefan Ionuț Anghelache
M
3
15.10
Cupa Olimpia
Balotești
Doina Țiței
F
1
15.10
Cupa Olimpia
Balotești
Daniel Sărdan
M
2
22.10
CUPA FRCT
Balotești
Doina Țiței
F
1
22.10
CUPA FRCT
Balotești
Daniel Sărdan
M
1
06.11
Argeș Autumn Race
Pitești
Emese Fodor
F
1
06.11
Argeș Autumn Race
Pitești
Zsuzsa Gyurka
F
1
06.11
Argeș Autumn Race
Pitești
Doina Țiței
F
3
06.11
Argeș Autumn Race
Pitești
Robert Mircea Gustav
M
2